Alveo-akuna

Salus


Salus


Svým zákazníkům nabízím i poradenství a možnost zakoupení přírodní kosmetiky firmy SALUS přímo v salonu.

Díky nejšetrnějším výrobním postupům zůstávají oleje SALUS "živé" a tím pádem mimořádně účinné. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní i regenerační obličejové oleje mají 100% čisté přírodní složení. SALUS hydrofilní odličovací oleje a koupelová kosmetika obsahují minimálně 97% čistých přírodních olejů, s minimálním nutným množstvím bezpečných emulgátorů.

Produkty SALUS jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu (60% produkce pochází z ekologického zemědělství a volného sběru).Výrobce produktů značky SALUS pracuje s rostlinnými oleji výhradně lisovanými za studena (LZS) a stoprocentními esenciálními oleji. Díky lisování za studena si oleje SALUS zachovávají nejvyšší množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě. Dovedou tyto cenné látky v maximální míře předat našemu tělu, jsou "extraktem zdraví".

Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíce odpovídá složení tuků našeho těla. Výborně se vstřebávají, nezanechávají pocit mastnoty, neucpávají póry. Jsou vhodné pro všechny typy pokožky. Zásadně neobsahují minerální oleje (paraffinum liquidum - vyráběné z ropy) nebo rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva.

Svým složením se výrazně odlišují od výrobků, jejichž hlavní složkou je voda (tento fakt někteří výrobci ani neuvádějí) a produkty tenzorové chemie.

Éterické oleje neboli rostlinné silice jsou obsaženy nejen v květech a polodech, sle i v listech, kůře a kořenech. Jejich chemické složení je velmi komplikované, v laboratorních podmínkách nenapodobitelné. Na výrobu několika kapek je někdy potřeba až kilogramu suroviny.

Jak lze esenciální oleje používat:

Vůně esenciálních olejů vás může provázet celým dnem. V kanceláři, kde pohlcuje pachy a osvěžuje, při studiu, při koupeli, masáži, odpočinku i během spánku.


Rostlinné oleje lisované za studena (LZS)Proč vlastně dovede vůně "léčit"? Čich je nejcitlivější smysl člověka. Jde vlastně o fyzikálně-chemický smysl, vůni totiž cítíme jen při bezprostředním kontaktu molekul vonné látky s našimi čichovými receptory. Ty vysílájí signály do mozku, který pak na tyto signály reaguje a může vyvolat impulsy. S čichovými nervy je totiž těsně spojená jak intelektuální tak analytická část mozku. Kromě toho molekuly silic vstupují vdechnutím do plic, a odtud do celého těla. Tím je účinek násoben.


červená - Zpět žlutá - Nahoru zelená - Další