Bylinkové žvýkačky a Aloe


Účinky bylinek na lidský organismus jsou známy odnemapěti. Jediný výrobce v ČR a EU zahájil výrobu českých bylinkových žvýkaček. Jedná se o potravinový doplněk bez cukru a konzervantů, s kladnými účinky na lidský organismus. Ve žvýkačkách je použita 1 bylinku hlavní a k tomu v malém množství další podpůrné. Například "směs chmelová", obsahuje mimo chmele také kopřivu, břízu, lopuch, heřmánek, šalvěj, levanduli, měsíček, lípu a přesličku. Tyto bylinky ještě více podporují účinek chmele a působí též na další oblasti v těle. Žvýkačky neobsahují aspartam, z něhož vzniká v těle metanol, který dále oxiduje na kyselinu mravenčí a neurotoxin formaldehyd. Bylinky dodává taktéž dodavatele - odborník, který směsi přesně připravuje a má potřebné atesty. Žvýkačky, které jsou bez výrazné chuti např. (ostropestřec, zeměžluč, dubová kůra atd.) jsou dochuceny příchutí lesních jahod. Výrobce připravuje i jiné druhy na další zdravotní potíže a energetické bylinkové žvýkačky pro sportovce. Žvýkání bylinkových žvýkaček má větší účinek než například vypití šálku čaje, protože se dostává přímo do krve a nejde přes žaludek. V období chřipek a nachlazení pozitivně působí "směs šalvěj". Směs bylinek chmele a zeměžluče upravují metabolismus mohou tak napomoci ke snížení nadváhy. Upravují také potíže s trávením a zácpou. Bylinky a umělé sladidlo jsou ve žvýkačkách v doporučeném množství. Všechny druhy bylinkových žvýkaček posilují imunitu celého těla a kladně působí na činnost jednotlivých orgánů. Výrobky mají atest podle normy EU pro prodej a jsou chráněny patentem. Schváleno Zdravotním ústavem se sídlem v Ostravě, protokol č. 1727/2011 ze dne 24. 1. 2011

   

BORŮVKA - Směs borůvky může chránit a regenerovat sliznici trávicího traktu, působit bakteriostaticky a protizánětlivě, může snižovat množství cukru v krvi.

CHMEL - Může pozitivně působit při nadměrném pocení, může mít mírně zklidňující účinek při podrážděnosti a neklidu. Při vnitřním užívání může stimulovat látkovou výměnu, podporovat trávení a činnost jater.

DOBROMYSL - Může pozitivně působit při neurózách, depresi, podrážděnosti, stresu, trémě, napětí, nespavosti a migrénách. Může napomáhat celkovému zklidnění bez negativního ovlivnění schopnosti soustředění.

DUBOVÁ KŮRA - Dubová kůra může pozitivně působit na paradentózu, začínající angíny, bolesti zubů, proti virům a bacilům v ústech.

OSTROPESTŘEC - Může povzbuzovat metabolismus, tvorbu, ředění a odtok žlučí do dvanácterníku. Může zlepšovat činnost jater, jejich regeneraci a detoxikační schopnosti. Dlouhodobé užívání může mít příznivý vliv na alergie, ekzémy, vysokou hladinu cholesterolu, žlučníkové obtíže, stres a únavový syndrom. Vhodný při rekonvalescenci po nemocech, horečkách, užívání antibiotik, chemoterapii, radiačních nebo alkoholických intoxikacích.

ŠALVĚJ - Může pozitivně působit na imunitní systém, napomáhat látkové výměně a efektivnějšímu využití vitamínu C v organismu. Preventivní užívání je vhodné zejména v období chřipek a viróz. Také při zvýšeném nebezpečí prochladnutí a s ním souvisejících obtížích dýchacích cest, ledvin a močových cest.

ŠÍPEK - Může pozitivně působit na klouby, svaly, šlachy, revma, dnu, únavu a kyselinu močovou v krvi.

ZEMĚŽLUČ - Může rychle pomáhat při pálení žáhy, na trávení, žlučník, hubnutí, nevolnost a střevní potíže.

Objednávky a obchodní zastoupení: "Marcela Bognárová"     


Proč pít Aloe?


Hlavní kvalita, která se nachází v aloe vera, z ní dělá dokonalý zdroj výživy. V aloe se nachází přírodní směs 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitamínů, které jsou důležité pro naše celkové zdraví. Aloe vera je navíc jediným zdrojem vitaminu B12 pro vegetariány. Výjimečné nápoje z aloe jsou bohaté koktejly obsahující čistou dřeň a tekutinu aloe. Dodávají tělu výživu, jsou prospěšné pro zažívací systém, znásobují hladinu energie a v každé porci poskytují čistou výživu.


Zřejmě víte, že aloe je chladivý rostlinný druh, který pomáhá při popáleninách a jiných podrážděních kůže. Zklidňující účinek při popáleninách je jednou z úžasných schopností aloe. Aloe však dokáže mnohem více. Je to sukulent, kterému se daří i v těch nejsušších pouštích. Jeho nádherné listy ve tvaru meče jsou naplněné stovkami výživových sloučenin a životodárnou vlhkostí, která je pro tělo prospěšná zevnitř i zvenčí.


Nabízím zdarma konzultace a následně si můžete u mě objednat právě pro Vás nejvhodnější produkt z řady certifikovaných výrobků obsahujících stabilizované aloe vera v té nejčistší, nejúčinnější formě. Účinek aloe pocítíte okamžitě od výživových nápojů po zklidňující pleťové vody a kosmetické přípravky. Každý výrobek vyživuje a zklidňuje a zároveň pomáhá zlepšovat celkovou pohodu a zdraví, navíc detoxikuje organismus. Nestyďte se a nezanedbávejte své zdravotní potíže! Ráda se s Vámi podělím o své osobní zkušenosti s užíváním aloe vera.

červená - Zpět žlutá - Nahoru zelená - Další